Що буде, якщо вдарити поліцейського

Що буде, якщо вдарити поліцейського

Що буде, якщо вдарити поліцейського

Під Києвом в селищі Немішаєве стався інцидент за участю співробітника поліції і чоловіки, якого патрульний зупинив для перевірки документів. Між ними стався словесний конфлікт. Після чого водій завдав правоохоронцю удар головою в область очей. За скоєне нападник може сісти на п’ять років.

Подія трапилася 13 квітня. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Історія почалася так: відповідно до правил дорожнього руху України і Закону України «Про Національну поліції» патрульний попросив 36-річного водія надати документи, що посвідчують особу та реєстраційний документ на його авто. Чоловік на законні вимоги працівника поліції не відреагував, поводився агресивно і в подальшому умисно завдав поліцейському удар своєю головою в область лівого ока копа, заподіявши останньому легке тілесні ушкодження, після чого зник з місця події.

Чоловікові повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легкого тілесного ушкодження у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків). За скоєне йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. На даний момент вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Добавить комментарий