У Києві в фунікулері заробив електронний квиток

У Києві в фунікулері заробив електронний квиток

У Києві в фунікулері заробив електронний квиток

В Україні будуть зростати але впевнено впроваджують електронний квиток на всі види громадського транспорту. Тепер при його допомоги можна оплатити поїздку не тільки в метро або тролейбусі, але і в одному із символів столиці — в фунікулері.

Тепер карткою Kyiv Smart Card можна оплатити проїзд і в фунікулері. Про це повідомляє пост Юрія Назарова, директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

Також Юрій розповів, що зустрівся з представниками українських міст, комунальних підприємств та перевізниками на III міжнародній виставці City Trans Ukraine. Там вони спілкувалися про управління муніципальним транспортом, в тому числі про план розвитку Єдиного диспетчерського центру управління транспортом.

До речі, недавно з’явилася новина про те, що в Києві з’являться нові кабіни для фунікулера. Вони й устаткування обійдуться в 6,5 мільйона євро. А саму пам’ятку міста реконструюють за 60 мільйонів гривень. Згідно з проектом, планується відремонтувати верхню і нижню станції фунікулера, замінити рейки і зміцнити схили гори. Крім того, транспорт стане доступний для людей з обмеженими можливостями, так як фунікулер обладнають пандусами.

Добавить комментарий