Чемпіонат України: «Динамо» не змогло обіграти «Олександрію»

У суботу, 4 травня, столичне «Динамо» в рамках 27-го туру Української Прем’єр-ліги приймало «Олександрію». Перед матчем обидві команди вже практично гарантували собі друге і третє місця в турнірній таблиці відповідно, проте кияни явно хотіли б наблизитися і нав’язати боротьбу «Шахтарю» за першу сходинку.

У напруженому поєдинку жодної з команд так і не вдалося заробити три очки. Початок поєдинку вийшло багато в чому несподіваним для господарів поля — мало того що «Олександрія» досить сміливо нав’язала боротьбу за м’яч і провела кілька небезпечних атак. На восьмій хвилині матчу ця активність принесла команді Володимира Шарана успіх — Валерій Лучкевич забив свій другий гол після повернення в УПЛ. Після цього швидкості в матчі дещо знизилися, проте такий хід зустрічі швидше грав на користь гостям.

По суті на цьому все яскраві події в першому таймі і завершилися. Про що говорити, якщо на двох команди завдали два удари в створ. Втім, не можна сказати, що «Динамо» не намагалося виправити цей стан справ. Навпаки, Шепелев, де Пена, Цітаішвілі і Циганков мали непогані шанси зрівняти рахунок в матчі. Однак на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Олександрії».

Перед початком другого тайму варто відзначити, що відразу два гравця гостей перший тайм не дограли через травми. В результаті автор голу Валерій Лучкевич та неймовірно активний лівий бек Цуріков покинули поле. Ну а Володимир Шаран, провівши дві вимушені заміни, значно втратив у можливості реагувати на зміни.

У другому таймі Олександр Хаццкевіч також провів заміни, які в підсумку і зіграли. Так, на полі з’явився, нарешті, номінальний форвард — Назарій Русин. І на 65-й хвилині саме він з передачі Віктора Циганкова зрівняв рахунок в матчі.

Після цього «Динамо» активізувалося і початок планомірно тиснути гостей. Однак по-перше, команда Володимира Шарана була вкрай небезпечна в контратаках, а по-друге, всім ударам господарів відчайдушно не вистачало точності. Не дивно, що фінальний свисток зафіксував на табло рівний рахунок. 1: 1 — схоже, що чемпіонська гонка в Україні завершилася саме в цьому матчі.